سلام
به خاطر این روزا و این اتفاقا و همه این چیزای نارحت کننده تسلیت می گم و امیدوارم خیلی رابطتون با خدا خوب باشه و خیلی خیلی صمیمی باشید و ما رو هم فراموش نکنین. چون شدیداً به دعای خاص همتون نیاز دارم.
و خیلی خیلی از خدا ممنونم به خاطر همه این لطفایی که درتمام عمرم بهم کرده و همه نعمتایی که بهم داده و نداده.
نتایج کنکور رو اعلام کردن و من خواستم قبل از همه به شما دوستای خوبم بگم که.......حقوق دانشگاه تهران قبول شدم.....
اصولاً نباید تو این شرایط خوشحال باشم. اما نمی تونم انکار کنم که بالاخره خوشحالم و بیشتر از اون از خدا ممنونم که خیلی خیلی بیشتر از زحمتم بهم نتیجه داد.
ما یه وایت برد داریم تو خونمون که هر وقت یه چیز خیلی جالب و حکیمانه یا جالب و قشنگ یا هر جوری بینیم یا بشنویم یا به ذهنمون بیاد روش مینویسیم. چند وقت پیش دیدم روش نوشته شده بود که:
بیایید
به مشکلات زندگی لبخند بزنیم
در مشکلات زندگی بزرگ شویم
و ازمشکلات زندگی درس بگیریم.
خیلی خیلی خوشم اومد و احساس کردم خدا همین رو از ما می خواد به شرط اینکه همه اینا به خاطر خودش باشه.
همتون رو خیلی خیلی دوست دارم وخیلی خیلی التماس دعا دارم.
ممنون
خدانگهدار
 

/ 6 نظر / 8 بازدید
ف.ع

سلام به شما دوست عزیز، یه پیشنهاد خوب براتون دارم . امیدوارم خوب در موردش فکر کنی . بیا توی وبلاگ من یه ثبت نام ساده رو انجام بده تا هم تو سود کنی هم من . اطلاعات لازم رو توی وبلاگ قرار دادم. باور کن مساله خیلی جدیه. فقط مطالب وبلاگمو با دقت بخون و سر فرصت تصمیم بگیر. بیا تا دیر نشده.

جلیلی

سلام شب شما بخیر خوشحالم برای شما خوشحالم از قبولی شما کاش من هم قبول می شدم تو امتحانای هر روزه زندگیم سعی می کنم به سختی ها لبخند بزنم اما گاهی سخته خیلی

جودی

سلام عزیز دلم مبارکت باشه امیدوارم این اتفاق پلی باشه برات برای رشد می بینم اونقدر خوشحال بودی که فونتتم درشت کردی[چشمک]

ممد

مبارکه ایشالا دکترای حقوق بگیری

امین

سلام خیلی خوشحال شدم امیدوارم که بهترین استفاده رو از این موقعیت بکنی[گل][گل][گل]