سلام

 دوستان عزیز بالاخره این جودی جان یه آستینی برای ما بالا زد و ایستگاه ما هم تعمیر شد . خداییش خوشگل شده نه؟ این اولین فرصتیه که پیدا کردم تا یه سلامی عرض کنم.عزیزان این ایستگاه یه سری قوانین و توضیحات داره به این ترتیب:

1)       آرشیو ایستگاه قبلی فعلا در سمت چپ صفحه است.

2)    یادگاری های این ایستگاه از دو بخش فارسی و انگلیسی تشکیل شده و بخش انگلیسی صرفا جنبه تمرینی و ارتقای سطح دارد, پس لطفا از من ناامید نباشید(!!!)(گفتیم توی این مدت بی کار نباشیم.تا اتوبوس بعدی بیاد)

3)    ازدوستان تقاضا می شود که در این ایستگاه , با یادگاری های قشنگ, دل نشین و امیدوارکننده شون(ما که چیزی ندیدیم) بیش از پیش ما را یاری دهند و بالاخره تنهامان نذارن.( این یک دستور است !!! تا 10 تا یادگاری ننویسین , یادگاری بعدی رو نمی نویسم D:) همون طور که می بینید اسباب کشی کرده ایم و تا جا بیفتیم نیاز به همیاری شما داریم. می خواهیم اینجا با همسایه هامان گرم بگیریم و امیدواریم که اونها هم مارو تحویل بگیرن و دیگه دیگه...

4)       فعلا عرضی نیست, جز آرزوی خوبی و خوشی و سلامتی شما.

       و

باتشکر از همه کسانی که به من در راستای دست یابی به این موفقیت یاری رساندند.و با تشکر و آرزوی سلامتی برای کسانی که در این مسیر مشوق من بوده اند . نظر به این که مشکلات زیادی در این مسیر برای ما ممنوعیت( و محدودیت) ایجاد می کرد.از جمله 1) شلوغ بودن سر جودی جان و 2) شلوغ بودن سر جودی جان  و 3) شلوغ بودن سر جودی جان و این که هی کارت تمام می شد و هی مشکلات دیگر فنی و ... ایجاد می شد و بالاخره به مدد الهامات غیبی و لطف حضرت دوست به این مقام و منصب و جایگاه عالی نائل آمدیم.

باز هم تشکر و تقدیم به شما دوستان عزیز و با امید این که این یادگاری ها موجبات رضایت حضرت دوست را فراهم آورد شما را به خدای یگانه می سپاریم

و

خدانگهدار.

/ 17 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
جودی

دیگه عمرم بتونی بعد ازون منو تو خونه ببینی!

جودی

اِ! 10 ت شد. خب ما بریم دیگه! امری نیست؟

جودی

پ.ن: راستی! خوب بنویس زود زود بنویس منتظرما!

جودی

خداحافظ (اینم نوشتم تا فکر کنی خیلی تحویلی گرفتم دیگه )

جودی

یادم رفت بگم. یه نگاهی هم به اینجا بنداز: http://8v8.blogspot.com/2007/10/blog-post.html

جودیز لاو

ای جودی بیچاره تو اون شلوغی نمایشگاه دلم میسوزه که دیده نشدی ما که نمیخوایم دیده شیم

معصومه.هاشمی

معصومه.هاشمی

خنده]