عیدتون مبارک!!!

سلام
عیدتون مبارک باشه ایشالله.
چه طورید؟ خوش می گذره ایشالله؟مسافرت رفتید؟عید دیدنی رفتید؟عیدی گرفتید؟(البته شما که بزرگید و فکر نمی کنم کسی بهتون عیدی بده. هاهاها) من که 91 هزار تومن عیدی گرفتم تاحالا. دلتون بسوزه.(هاهاها)
ما رفتیم شیراز و جهرم. آخه ما جهرمی ایم دیگه.و مسافرت خیلی خوش گذشت. علاوه بر عید دیدنی و عمه بازی و این خونه اون خونه رفتن ، ما 3 تا باغ رفتیم و غار سنگ شکن(تنها غار دست ساز در دنیا) و آتشگاه (معبد زرتشتی ها) و سعدیه و حافظیه هم رفتیم که خیلی خوب بود و تازه فالوده شیرازی هم خوردیم.
ما دیشب 10 و اندی جدید ،9 و اندی قدیم رسیدیم خونه و من مشغول باز کردن ساکم شدم و بعد خوابیدم. حالا هم که رسیدم خدمت شما ،تازه صبحانه خوردم و خانوده رفتن خرید و من خونه موندم تنها.
راستی.
مامان آفاق،همسایه مون که گفتم رفته کانادا بچه هاش رو ببینه...
روز عید فهمیدیم که...
فوت شده.
همه خونواده خیلی ناراحت شدن و یه خیلی گریه کردن.چون خیلی خانم مهربون و نازنین و دست و دل بازی بود و ...خلاصه خیلی خوب بود. ولی بیچاره شوهرش -آقای دزفولیان- فعلاً اونجا مونده ولی برای چهلم قراره با پسرش بیاد ایران و اینجا یه مراسم بگیرن. آخه همونجا دفنش کردن.بیچاره خیلی گناه داره پیرمرد، بعد از 55 سال که با مامان آفاق بوده تنها می شه.
واسش خیلی دعا کنید که اون دنیا اذیت نشه.
دوستتون دارم. عیدتون مبارک.شاد باشید
خدانگهدار
پ.ن:راستی کتاب "شادی ها کوچک یک خانه" اثر "کولت ویویه" رو خوندم و بعداً براتون حاشیه اش رو می نویسم.

/ 6 نظر / 10 بازدید
ممد

آخی خدا رحمت کنه همسایتون رو 91 هزار تومن؟ خیلی زیاده

مهدی وزیریان

به یاد او که... سلام. خوش برگشتید! ما هم قراره یه سال بریم شیراز. تا حالا نرفتم! می گن شهر خیلی قشنگیه. من هم عیدی گرفتم با این بزرگیم! خدا بیامرزدشون. اگه مهربون بودن اینقد که شما براشون گریه کردین فکر نمی کنم جاشون اونم دنیا بد باشه. منتظر نقد کتاب هستم! درود

محمدرضا

سلام سال نوی شما هم مبارک انشا’الله پر از خیر و برکت و موفقیتهای روزافزون و دستیابی به تمام آرزوهای قشنگی که دارین

هادی

سلام مهسا جان من یه بار تبریک گفته بودم وقتی دعوت کردی بازم اومدم تبریک بگم. منم در سال 89 بهترین آرزوها را برای خودت و اونایی که دوسشون داری آرزومندم. بهار مبارک

سمانه

دلم بدجوری هواتو کرددختر دایی گلم[ماچ]