حرف های نیمه گفته!

سلام

خواستم اسم یادگاریم رو بذارم "حرف های نگفته ٢" ولی نظرم عوض شد.یه سری حرف نگفته دارم که می زنم و بعد می رم سر اصل مطلب:
می خوام به "ک" بگم اگه خبر داشتی چه فکرایی تو سرمون داشتیم واست!!!، به "م" بگم بعنوان یه نصیحت خواهرانه به حرفای من گوش کن. خیلی از دخترا دوست دارن که طرفشون یه حقوقی باشه ولی تو باید حواست باشه و خامشون نشی.این روزا خیلی می بینم که دخترای سیاسی دور و ورت می پلکن!،به "ع" بگم می دونم که نگاهت رو ازم می دزدی. خر خودتی، به اون ها بگم خوب خودتونو به ندیدن می زنید، به "س ع" بگم هر چی فکر می کنم تو از همشون بهتری،به "س" بگم از اون "حله" ای که گفتی باید می فهمیدم چه قدر لاتی و...
مامان جان چند روزی می شه که رفتن شیراز و از اون طرف هم ولایت(جهرم) و من و جودی نصفه نیمه شدیم مامان خونه.بابا کم تر از سالای پیش مامان بازی در میاره، شاید به خاطر اینکه فکر می کنه ما دیگه بزرگ شدیم(!!!)
یه کتاب سراغ دارم که نمایشنامه است و خیلی فوق العاده ست و بهتون پیشنهاد می دم حتماً حتماً حتماً... بخونیدش.اسمش "مهمان ناخوانده" است اثر اریک امانوئل اشمیت. این رو اینجا گفتم چون بیشتر دیده می شه. بهتون نمی گم موضوعش چیه چون خیلی حیفه این جوری حرومش کنم و باید کشفش کنید.
شاد باشید
خدانگهدار

/ 12 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محمدرضا

سلام. اين دفعه چيزي براي ما نداشتين؟!!

مهدی وزیریان

به یاد او که... سلام. خیلی خوبه که حرفای دلتون رو اینجوری می گین و خالی می شین! اغلب آدم ها از نگفتن شدن عقده ای! سعی می کنم این توصیه تون رو هم عملی کنم و این کتاب رو بخرم و البته بخونم. درود و درود

الهام

باز حرف نگفته! بابا حرفو که نباید نگفته گذاشت! حرفاتو بخوای تو خودت و تو این کلبه ی درب و داغونت نگه داری اول خودت می ترکی بعدم این کلبه ت می ریزه رو تیکه هات!!! از من گفتن!

آنشرلی

سلام عزیزم . من برگشتم مهسایی . شاید با این حرفهایی که میخوای به همه بگی اونا خوششون نیاد ، اصلا شاید گوش نکنن . شاید فقط تو بد نام بشی . آدما این طوری هستن .

نسیم صبح

به خودشون بگو تا یه جایی یه مشکلی براشون حل بشه... این همه حرف به این قشنگی دلت میاد محرومشون کنی.. علی علی...

133

سلام با این 2 تا پستتون حسابی همه رو گذاشتید سر کاراااااااااا[خنده] کتاب که زیاد می خونید و این خیلی خوبه که یه چکیده ای از اون رو هم قرار می دید و معرفیش می کنید...اگه کتاب های دفاع مقدس هم می خونید کتاب سلام بر ابراهیم کتاب جدید و خوبیه... موفق باشید

فروشگاه اينترنتي

ارزانترين محصولات فروشگاه اينترنتي سر بزن خريد کن شارز ايزانسل هديه بگير. در صورت تمايل به تبادل لينک خبرم کن.

محمدرضا

سلام. با جاده باران منتظر آبجي هستيم

راحله.ک

سلام نه میم اون نیس ج راستی اول : چشم ناراحت نیستم اما کاش می فهمید! ج راستی دوم :آره

س.نورعلی

سلام بابا خلاق !!! دوتا پست " حرفهای نگفتنی " معرکه بود یه جور خلاقیت نادر که تا حالا تو هیچ وبلاگی ندیده بودم بهت تبریک می گم همکلاسی خلاق من وقتی ام کسی رو پیدا نمی کنی که حرفاتو بهش بگی خوب به خدا بگو . انقدر حال میده آدم با خدا تو فکرش حرف بزنه ... منم می خواستم به " م " بگم "خداست پشت و پناهم "