ویژه نامه

سلام

بله دیگه آقا، بله، معلومه آدم قاطی می کنه و دیوونه می شه وقتی صبح تا شب بشینه درسی رو بخونه که از اساس باهاش مشکل داره.آخه "حقوق بین الملل" هم شد درس؟ آخه آدم درباره یه چیزی حرف می زنه که اصلاً وجود خارجی نداره؟ نه اینکه وجود خارجی نداشته باشه.منظورم اینه که نه کسی براش اهلیت تمتع داره و نه اهلیت استیفا.شاید اهلیت تمتع داشته باشه، ولی قطعا اهلیت استیفا رو نداره.

یه ترم تحمل کردم سر کلاس های خسته کننده و خواب اور و تهوع انگیز و مبهم و غلوآمیزش رفتم، ولی دیگه نمی تونم تحمل کنم که بشینم یه مشت دروغ رو بخونم و به قول بعضی روشنفکرای عذاب آور "یاد بگیرم" (نه اینکه حفظ کنم!!!!!!!!!!) و بعد ازش نمره خوب هم بگیرم.

باز اون یکی کلاس ۴ تا حرف موافق و مخالف توش زده می شد، مای بدبخت که همش تاریخ می خوندیم.

لطفا نیاید اینجا نصیحتم کنید که اصلاً اعصابش رو ندارم.اصلاً هم نمی خوام توجیه بشم که حقوق بین الملل وجود داره و از این حرفا.تو اون مود بدم هستم که دوست دارم دراز بکشم و هی بگم "تف به این زندگی بو دار!"

شاد باشید

خدانگهدار

پ.ن١:نگران نباشید. اون قدرها هم حالم بد نیست. اون موقع که تو کتابخونه بودم همه این احساس ها رو داشتم.

پ.ن٢:سیر رشد من در جریان انتخاب واحد:

قبلاً همیشه فکر می کردم که ماهیت دانشجو می طلبه که همه چیز رو بشنوه و بخونه و ببینه و... و بهترینش رو انتخاب کنه. اما در جریان انتخاب واحد به این نتیجه رسیدم که آدم باید اول بیس و پایه فکریش رو درست کنه -بعبارتی خودش رو بسازه- و بعد چیزهای مختلف روتجربه کنه.

این دستاورد باعث تغییر دکتر جعفری تبار به دکتر صفری شد،در درس فلسفه حقوق.

 

/ 3 نظر / 21 بازدید
کانون تبليغات

بازار را به خانه بياوريد از اينترنت خريد کنيد ودرب منزل پول را پرداخت کنيد

الهام

وا درس به این خوبی! من که عاشقش شدم. واقعا شیرینه! این حرفا رو راجع به این آئین دادرسی می زدی بیش تر باهات همدردی می کردم!!! ولی شیرینه ها، باید بری تو کنه قضیه! انتخاب واحد رو هم بی خیال! کلا تو روح آموزش! تو هنوز دست از سر این فلسفه حقوق برنداشتی نه؟! گیرشیا! من به بروبچ گفتم گفتن برو بینیم باااااا![نیشخند]

مهدی وزیریان

به یاد او که... سلام. از این درس و محتواش چیزی نمی دونم اما از تعاریف شما یه کمی دستگیرم شد.. از کلی گویی ها و شعار پره لابد.. کاش فقط درسهایی بخونیم که تو زندگی به درد می خورن و کاربرد دارن.. به خصوص درس های خداشناسی. درود