بی خبری‘...

سلام به روی ماهت به چشمون سیاهت
سلام
سلام علیکم
سلام بر شما دوستان بهتر از جان
سلام عزیزان
سلام به شما گرامیان همراه و همراهان گرامی
.
.
.
سلام. چه خبرا؟ ممکنه بخواید بپرسید چی شد که این بار زودتر سر زدم و  اون هم اینجوری. خودم می گم. یه لحظه صبر بدین.ما, یعنی من و دوستام قراره ان شاالله فردا از طرف مدرسه بریم مشهد. و من خواستم ازتون خداحافظی کنم و بگم که یادتون هستم هر چند شما یادم نباشید و این مهسا کوچولوی بی نوا رو این طرف دنیا فراموش کرده باشید.امیدوارم بعد از این سفرم یه مفدار از دغدغه های روحیم کاسته بشه و امسال رو خیلی با انرژی تر از قبل دور بزنم.
دوستتون دارم.هوارتا
(این هم برای آرش خان بی وفا که خودش دیگه لونه و آشیونه نداره و مجبورم توی ایستگاه براش پیغوم بذارم که اگه اومد و سر زد ببینه.سلام آرش خان. اگه اون هزار تا اما دمی راحتت می ذارن خیلی مشتاقم که باز با هم حرف بزنیم. البته من امسال خیلی کمتر کتاب می خونم و بیشتر دغدغه ام اینه که همه ی تصویرایی که برای خودم ساخته بودم از آیندم از هم پاشیدن و حالا من موندم یه لنگه پا این وسط.با خودم فکر کردم حتما یکی مث تو که یه خیلی اطلاعات داره و یه پا استاده برای خودش می تونه کمکم کنه.راستش قبلا همه چی رو دوست داشتم ولی حالا تقریبا از همه چی بدم میاد. همه می گن اثرات این سال لعنتیه و خودم هم قبول دارم ولی دوست ندارم مث بقیه بچه هامون که وقتی نتیجه می اومد جو گیر می شدن وپا می ذاشتن روی علاقه شون و می پریدن تو دام حقوق ,باشم. هر چند حالا حس می کنم دیگه هیچ علاقه ای ندارم.اگه باز به اینجا سر زدی , باز برام پیغوم بذار لطفا.راستی درباره دانشکده صنعت نفت چیزی می دونی؟ خوشحال شدم که باز اومدی.شاد باشی خداحافظ)
یاد همتون هستم. شمام یاد من باشید . خداحافظ 

/ 2 نظر / 11 بازدید
آجی بزرگه

سلام نی نی کوشی پس؟

آرش

سلام مهسا جان... چندین بار اومدم ولی کامنتدونی وبلاگت باز نمی شد حتی برای تبریک سال نو هم همین طور بود تا الان تو خوبی؟ چه خبرا؟ مشتاق صحبت ! آره در مورد دانشگاه نفت هم می دونم چه چیزی رو دقیقا می خوای بدونی؟