تنهایی

سلام
یک ماه به یک ماه سری به این ایستگاه غبار گرفته می زنم. دستی به سر و رویش می کشم.اشک تنهایی اش را پاک می کنم.کمی دلداریش می دهم و بهش وعده می دهم که فقط n ماه مانده.و بهش اطمینان می دهم که اینجا تنها آشیونه ی این مرغ خسته س... به قول جودی "بی دغدغگی به بی دغدغگی" یا به قول خودم "سنجش به سنجش"...
امروز باز اومدم. اینجا نشستم و صدای استاد شهرام ناظری میاد"نه باده در سبویی...دلم گرفته ای دوست...هوای گریه بامن...هوای گریه بامن..."
یادم میاد پرسال که سال سوم بودم یه بار یکی برام کامنت گذاشت و گفت سال پیشه و به تازگی وبلاگ زده.و من اون موقع تعجب کردم(فقط کمی) که مگه کسی هم سال پیش وبلاگ می زنه؟ و حالا که خودم توی این موقعیت ایستادم به این رسیدم که گاهی (مث امسال) آدم نیاز داره برای خودش لحظات تنهایی داشته باشه و هر از گاهی مقابل خود واقعیش بشینه و باهاش خلوت کنه و حجاب دروغ و بازی و...و دغدغه رو کنار بزنه. در عین حال شدیدا نیاز داره که در جمع باشه و دوست بداره و دوست داشته بشه و حرف بزنه و چیزی بشنوه و...و شدیدا نیاز داره بهش بفهمونن که هنوز هم عزیزه و هنوز هم جایگاه قبلی رو برای اطرافیانش داره و حتی شاید هم بالاتر.
چند روز پیش یه دلخوری کوچیک بین من و جودی اتفاق افتاد به خاطر این که من بیش از حد احساس تنهایی و احساس فراموش شدگی می کردم و شدیدا به لوس شدن نیاز داشتم ولی متاسفانه اون این قدر درگیره که نمی تونه بیشتر از این برای من وقت بذاره.البته مطلقا تقصیر اون نبود و نیست و من هم هرچند می دونستم اون رو متهم کردم.و جودی مث همیشه باز خواست من رو لوس کنه که گفتم"نه! دیگه نه جودی! نذار بیخودی توهم تنها نبودن رو داشته باشم.بذار باور کنم که همه ی آدمها تنهان و همشون هم به یه اندازه تنهان. بذار باور کنم اونایی که می دونن تنهان خیلی خوشبخت تر از اونایی ان که توهم تنها نبودن دارن. بذار خوشبخت باشم.بذار (همون اصطلاح معروف و مخصوص خودم) رنج بشر رو بفهمم. جودی رهام کن. برای یک بار هم که شده بذار با خودم, با خود واقعیم, با حقیقت..."
و جودی ناگهان احساس کرد که وووووووه داره با یه آدم بزرگ حرف می زنه!!!
نمی دونم چرا باز اومدم و این همه روده درازی کردم. تو رو خدا اگه هر از گاهی هم سر می زنید یه نظر کوچولو بدین و بذارین این مهسای کوچولو اینجای دنیا این قدر احساس تنهایی نکنه.اگه هم سر نمی زنید که...مچتون رو گرفتم. پس چه جوری دارین می خونین؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
دوستون دارم خیلی زیاد خداحافظ

/ 4 نظر / 4 بازدید
Site Address

سلام من دنبال يک اکانت رپيدشير بودم که به اين سايت برخوردم در زمان کمتر از 2 هفته 100 دلار درامد داشتم که بر خلاف سايتهاي ديگه درامدزا 4 روز بعد از درخواست پول 75 دلار به حساب پيپالم واريز کردن حالا يه اکانت 1 ساله رپيدشير دارم و هنوز از اين سايت درامد دارم . سايت بابت نظر دهي در مورد سايتهاي ديگه که خودش مطرح ميکنه بين 4 تا 20 دلار پرداخت ميکنه واقعاً کار ميکنه امتحان کن ضرر نميبيني

آرش

سلام مهسا جان... سلام مهسا جان خوب،عزیز و دوست داشتنی... حتما می دونی که مدتهاست که نمی نویسم،نه اینکه نوشتنی ای نیست و حرفی ندارم،اما ... و صد اما... دلم برات تنگ شده امیدوارم همچنان پر شور و شوق باشی و عاشق آموختن و بیشتر و بیشتر خواندن... همیشه بودن تو ،تفکراتت و شوقت به بهتر شدن،بهم امید داده مهسا... آرزو می کنم که امسال موفق باشی و به نتیجه ای که می خوای برسی که لیاقت بهترین ها رو داری... شاد باشی... آرش.

نصیرالدین جعفری

مهسا خانم عزیز، سلام. امیدوارم که هیچوقت در هیچ نقطه ای از دنیا تنها و ناشاد نباشید. ممنون که به وبلاگ من سرزدید.

ندا

[قلب][هورا]سلاممممممممممممممممممممممممم [لبخند] چه وب باحال.جالبی داری تا حالا این جور وبی ندیدم لینکت کردم تو هم اگه خواستی لینکم کنی با اسم خوش اومدی لینک کن [خنده][گل][دلقک][ماچ]