سایه

سلام
1. شاید مسکن می خوام
2. این روزا به طرز بیمار گونه ای دقیقه به دقیقه حالم عوض می شه
3. الان تو مود دلگیریم . شاید یه ربع دیگه یه جور دیگه بشم
4. همه معتقدن دیوونه شدم.
5. اون روز تو مدرسه داشتم نماز می خوندم که یهو یه چیزی بهم الهام شد که باید بچه خوبی باشی. دیگه نباید حرفای بد بزنی. باید به همه خوبی کنی و...
بعدش اومدم و از همه بچه ها حلالیت طلبیدم. بعضیا گفتن جایی می خوای بری؟ بعضیا  فکر کردن دارم شوخی می کنم. بعضیای دیگه هم فکر کردن می خوام بمی رم.آخرش همه به این نتیجه رسیدن که دیوونه شدم.اما خودم حس خوبی داشتم که هنوزهم  یه جورایی توم مونده.
6.یادم رفت بگم امروز سومین آزمون سنجشو داشتم و معمولا به طرز عجیبی بعد از هر امتحان دلم می گیره و اشکم میاد  و دلم می خواد برم بیرون.الان هم یه جورایی دلم می خواد برم ولی نمیشه.نمی دونم چرا؟!!!
7. دلم می خواد زودتر تموم شه همه چی.این روزا با اینکه خیلی زود دنبال هم می دوند و می گذرن اما خیلی آدم رو کلافه می کنن. دلم سایه می خواد. یه سایه که جلوتر از خودم باشه و ببردم سینما و برام آیس پک و چای داغ بخره و من اشک تو چشام حلقه بزنه و احساس کنم که چه قدر خوشبختم.اما...شاید هم...نه!
8.خیلی حرفای دیگه هم داشتم که بزنم ولی حسش نیست. تو این روزایی که میاد خیلی به دعاتون نیاز دارم. امیدوارم با اومدن محرم, حالم,علاقه هام و فکرم عوض بشه. پیشاپیش تسلیت می گم و یه جورایی احساس می کنم دلم یه رفت روب حسابی نیاز داره.
دوستون دارم.
خداحافظ

/ 1 نظر / 14 بازدید
آجی بزرگه!

کجایی تووووووووووووووووووووو؟