ایستگاه یا تقویم؟!!!

سلام
هیچ دوست ندارم ایستگاه از اون وبلاگ هایی باشه که مثل تقویمند و مدام تا یه اتفاقی توی تقویم می افته میان خبر می دن و تبریک می گن یا تسلیت. اما متاسفانه چند وقت اخیر خیلی اینجوری بوده.سعی می کنم این آخرین پست مناسبتی ام باشه.
یه اتفاق خیلی مهم افتاده. یعنی قراره بیفته. 19 سال پیش در چنین شبی، مامان جان می فهمند که مامان بزرگ و بابا بزرگ قراره برای زایمان بیان پیششون.مامان جان سر من حامله بودن و با خودشون فکر می کنند بابا بزرگ جان که حوصله ندارن صبر کنند تا این نی نی هه دنیا بیاد. پس باید چی کار کرد؟ مامان جان راه می افتند از اول تا آخر خانه های سازمانی را پیاده روی می کنند. مامان بزرگ اینها آخر شب میان و مامان جان همین که میان برن تو رخت خواب دردشون شروع می شه. خلاصه بنده خدا تا صبح درد می کشه و صبح بعد از اینکه صبحانه می خوره با هم می رن بیمارستان و این قدر دیر می رسن که نزدیک بوده اون نی نی کوچولو هه توی راه دنیا بیاد.
ولی به دنیا نمیاد ومامان جان مجبور می شن با لباسای خودشون برن تو اتاق عمل و بالاخره من سر ظهر دنیا میام. نمی دونم به خاطر نماز ظهر بوده - که من این قدر مؤمنم!!!- یا به خاطر وقت ناهار-که من این قدر شکمو ام( این یکی دیگه علامت تعجب نداره.)
به نظر می رسه خیلی دوست داشتم بیام تو این دنیا که این قدر مامانم رو اذیت کردم.
حالا نوزده سال گذشته و من برای خودم یه دختر خانم عاقل و بالغ شدم(!!!) کی باورش می شه اون نی نی کوچولو حالا این قدر بزرگ شده؟ (احساس می کنم مثل خاله خانم باجی ها حرف می زنم.)
پس خلاصه...
تولدم مبارک
نمی خواید بهم تبریک بگین؟ حالا کادو نخواستم ازتون یه تبریک خشک و خالی که می تونین بهم بگین.
دوستتون دارم.
حاشیه ای روی کتاب "سه کتاب" زویا پیرزاد نوشتم که این بغل می ذارمش. راستی تولدم فرداست ها، نه امروز.
شاد باشید
خدانگهدار

/ 20 نظر / 13 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حقوقی

میدونم دیره ولی تولدت مبارک[خنده][شوخی]

حقوقی

[شوخی]خیلی دوست دارم از داستان های خودتون بخونم[ابرو] لطفا[شوخی]

زینب

سلام مهسا جون، تبرییییک، البته با تاخیر! به من هم سر بزن [چشمک]

آقامرتضی

یا الله باسلام و عرض ادب شهر آسمانی با دو پست پشت سر هم به روز شد.هر دو پست رو بخونید. مثل همیشه حتما منتظریم[گل] یا مهدی

آقامرتضی

راستی چرا آپ نمی کنید[سوال] [سوال] [متفکر] [متفکر]

محمدرضا

سلام. كم پيدايين چند بار آپ كردم اگه دوست داشتي بيا

امین

ببخشید دیر اومدم تولدت مبارک ایشا الله صد سال زیر سایه پدرو مادرت با موفقیت زندگی کنی[قلب]اگه دوست داشتی یه سری به وبم بزن یه آپ آریایی کردم[گل]

هادی

سلام: آپم....و منتظر دیدار [گل][گل]